ENAMOR na BALTEXPO 2017

W związku z odbywającymi się w dniach 11-13 września targami BALTEXPO, przedsiębiorstwo Enamor, specjalizujące się w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań technicznych dla klientów z branży morskiej oraz przemysłu obronnego, ma przyjemność zaprosić do odwiedzenia swojego stanowiska nr 1.03. Firmę w tym roku wspierać będą zagraniczne przedsiębiorstwa, z którymi Enamor współpracuje i które w branży są już doskonale znane.

Odwiedzając BALTEXPO zdecydowanie nie można pominąć stoiska nr 1.03. Wśród firm, które się na nim pojawią znajdą się międzynarodowi gracze.

Heinrich Döpke GmbH – niemieckie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją pogłębiarek ssących i udarowych jak również pomp żwirowych i głębinowych, oraz urządzeń refulujcych typu Jet.

Jotron – oferuje produkty i systemy związane z gospodarką morską, takie jak: AIS, radioodbiorniki, GMDSS, VDR. Wszystkie produkty firmy Jotron projektowane są w ten sposób, żeby sprostać trudnym warunkom morskim i przybrzeżnym.

Lighthouse – przedsiębiorstwo badawcze o zasięgu międzynarodowym, którego sprzęt i zdalnie kierowane pojazdy podwodne obsługują sektory morskie i przybrzeżne na całym świecie.

Polaris Electronics A/S – dostawca systemów komunikacyjnych i nawigacyjnych dla rynku morskiego.

Transas – dostawca symulatorów szkoleniowych dla szkół wyższych i morskich, którego wizją jest doprowadzenie do stworzenia ekosystemu zharmonizowanych i zintegrowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, nawigacji i operacji na statkach.

XYLEM Water Solutions – dostarcza rozwiązania do badań środowiskowych wykorzystywanych w oceanografii, hydrografii rzek i jezior oraz badań związanych ze zmianami klimatycznymi. Przedsiębiorstwo wprowadza na rynek najbardziej zaawansowane technologicznie podwodne systemy operacyjne, boje monitorujące środowisko, czujniki telemetryczne oraz sensory badające jakość i prędkość wody.

R2Sonic – przedsiębiorstwo, które podczas tworzenia szerokopasmowych echo-odbiorników multibeamowych potrafi połączyć ducha innowacji z unikalną technologią.

Odwiedzając stanowisko Enamor, zapoznać będzie się można z ofertami i produktami przedsiębiorstw, z którymi firma współpracuje, ale również porozmawiać z ich przedstawicielami. Wśród nich pojawią się przede wszystkim Elżbiteta Jacaszek z Heinrich Döpke GmbH, Ivan Baschieri z Lighthouse, Roy Solgard z Jotron, Keld M. Pedersen z Polaris Electronics A/S, oraz przedstawiciel R2Sonic ? Cris Sabo.

Enamor, stanowisko nr 1.03