Enamor partnerem konferencji TRANSNAV 2017

W dniach 21-23 czerwca odbyła się dwunasta edycja TRANSNAV – konferencji organizowanej przez Wydział Nawigacji Akademii Morskiej w Gdyni. Wzorem lat ubiegłych firma Enamor włączyła się do grona sponsorów tego wydarzenia.

Jest nam niezmiernie miło po raz kolejny uczestniczyć w zorganizowanej przez Akademię Morską konferencji TRANSNAV, której tematyka tak ściśle nawiązuje do przedmiotu naszej działalności– mówi prezes firmy Enamor, Maciej Rek, po czym dodaje, że tylko aktywna współpraca między światem nauki a biznesem może gwarantować stały i zrównoważony rozwój całej branży morskiej.

Konferencja, która trwała trzy dni, zgromadziła ponad dwustu uczestników z całego świata. Podczas tegorocznej edycji jednym z prelegentów była Berit Lunde Heltne, która reprezentowała firmę Xylem – partnera firmy Enamor.

Tematem prezentacji naszego partnera były najnowsze technologie wykorzystywane do monitorowania warunków hydrograficznych i meteorologicznych w celu poprawy bezpieczeństwa nawigacji i środowiska naturalnego – mówi Filip Papierz, kierownik działu handlowego firmy Enamor, po czym dodaje, że konferencja TRANSNAV to nie jedyne miejsce, w którym można bliżej zapoznać się z prezentowanymi przez firmę Xylem rozwiązaniami dla branży morskiej.   – Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Xylem już dziś zapraszam na targi BALTEXPO, podczas których przedstawiciele firmy  Xylem zaprezentują swoje produkty na stoisku ENAMOR.