Nowoczesne systemy morskie Enamor zostaną zaprezentowane na SMM w Hamburgu

Już wkrótce kolejna odsłona największej imprezy światowego przemysłu okrętowego. Od 4 do 7 września 2018 roku w Hamburgu odbywać się będą Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich – SMM. Wśród przedsiębiorstw prezentujących się na targach, po raz kolejny znajdzie się gdyńska spółka ENAMOR.

Podczas targów, ENAMOR specjalizujący się w integracji nowoczesnych technologii z branży morskiej i przemysłu obronnego, zaprezentuje swoje flagowe systemy. Wśród nich: zaawansowany technologicznie EFCM (system monitorowania zużycia paliwa, który może być instalowany na statkach wyposażonych w przepływomierze impulsowe), E-Netmos (skomputeryzowany system zarządzania utrzymaniem ruchu, wspomagający procesy przepływów pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz na statkach), a także nowoczesny SeaPerformer (rozwiązanie pozwalające na skuteczne zarządzanie efektywnością energetyczną statku).

Odwiedzających targi w Hamburgu zapraszamy do stoiska B6.426. Przedstawiciele firmy z przyjemnością spotkają się z Państwem i zaprezentują najnowsze rozwiązania proponowane przez ENAMOR.