Oferujemy rozwiązania następującego producenta:

Boje i pławy

Boje i pławy firmy Sealite są produkowane z formowanego rotacyjnie polietylenu stabilizowanego promieniami UV i są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwe w utrzymaniu rozwiązanie o wysokiej widoczności do nawigacji morskiej. Produkty w postaci boi nawigacyjnych Sealite są dostępne w szerokiej gamie konfiguracji i rozmiarów.

Boje małych rozmiarów

Asortyment małych boi znacznikowych firmy Sealite jest lekki i wytrzymały, a typowe zastosowania obejmują kanały żeglugi dziennej i nocnej, znakowanie obszarów o ograniczonym dostępie
i akwakulturę.

Więcej informacji na stronie producenta (https://www.sealite.com/marine-buoys/small-marker-buoys/) oraz bezpośrednio w naszym dziale handlowym: sales@enamor.pl

Typowe rozwiązania boi małych to:

https://www.sealite.com/marker-buoy-700mm-diameter/

https://www.sealite.com/marker-buoy-600mm-diameter/

Boje nawigacyjne średnich rozmiarów

Asortyment średnich boi nawigacyjnych firmy Sealite jest lekki, wytrzymały i nadaje się do małych portów i przystani, śródlądowych dróg wodnych, żeglugi rzecznej i morskiej dalekiego zasięgu. Sealite produkuje boje na zamówienie klienta, gwarantując najwyższą jakość i szybki czas realizacji. Wszystkie boje są dostępne w szerokiej gamie konfiguracji i rozmiarów. Więcej informacji na stronie producenta (https://www.sealite.com/marine-buoys/mid-size-navigation-buoys/) oraz bezpośrednio w naszym dziale handlowym: sales@enamor.pl .

Typowe rozwiązania boi średnich firmy Sealite to:

https://www.sealite.com/navigation-buoy-1500mm-diameter/

https://www.sealite.com/navigation-buoy-1400mm-diameter/

https://www.sealite.com/navigation-buoy-1250mm-diameter/

https://www.sealite.com/navigation-buoy-1200mm-fastwater-buoy/

Boje oceaniczne dużych rozmiarów

Duże boje oceaniczne firmy Sealite zostały wytwarzane z formowanego rotacyjnie polietylenu odpornego na promieniowanie UV. Posiadają niewielkie wymaganiach konserwacyjne.

Więcej informacji na stronie producenta (https://www.sealite.com/marine-buoys/large-ocean-buoys/)oraz bezpośrednio w naszym dziale handlowym: sales@enamor.pl.

Typowe rozwiązania boi oceanicznych firmy Sealite to:

https://www.sealite.com/large-ocean-buoy-3000mm-diameter/

 

https://www.sealite.com/large-ocean-buoy-2200mm-diameter-nautilus/

 

 

https://www.sealite.com/large-ocean-buoy-1750mm-diameter-poseidon/

Więcej informacji na stronie producenta (https://www.sealite.com/marine-buoys/) oraz bezpośrednio w naszym dziale handlowym: sales@enamor.pl .