Enamor dostarczy informatyczny system zarządzania flotą dla Fairplay Towage Polska

Michał Hołubowski
19/6/2024

Aż 17  holowników należących do Fairplay Towage Polska wyposażonych zostanie w E-NETMOS, informatyczny system zarządzania flotą,  opracowany przez Enamor. Umowę o współpracy, przedsiębiorstwa podpisały w lipcu 2018 roku.

 

E-NETMOS to w pełni zintegrowany system informatyczny zapewniający pełną kontrolę nad procesami flotowymi, zawierający m.in. moduły zarządzające utrzymaniem urządzeń, zamówieniami, budżetem oraz ISM (zarządzanie bezpieczną eksploatacją statków i zapobieganie zanieczyszczeniom). Oprogramowanie zostało zaprojektowane w celu zapewnienia sprawniejszego i wydajniejszego zarządzania flotą, począwszy od planowania na wykonaniu konkretnych zadań skończywszy.

 

System zostanie zainstalowany na 17 jednostkach holownikach należących do Fairplay Towage Polska, lidera na polskim rynku holowniczym. Poza Polska firma Fairplay Towage świadczy usługi holownicze w 28 portach w 5 krajach. Umowa, podpisana przez Enamor i Fairplay Towage Polska w lipcu 2018 roku, zakłada kompleksowe wdrożenie systemu – rozbudowę oprogramowania z uwzględnieniem specyficznych wymagań branży holowniczej, dostawę, montaż oraz uruchomienie. System zostanie w pełni dostosowany do wymagań klienta.

 

Więcej o systemie E-NETMOS przeczytać można TUTAJ.