ENAMOR prezentuje ofertę skierowaną do hydrografów morskich podczas Krajowych Obchodów Światowego Dnia Hydrografii

Michał Hołubowski
19/6/2024

Tworzenie map hydrograficznych, rejestracja i opis zbiorników oraz zjawisk wodnych, dbanie o bezpieczeństwo żeglugi morskiej – to tylko niektóre z odpowiedzialnych zadań stojących przed współczesnymi hydrografami i hydrologami. 24 czerwca 2022 r. bierzemy udział w krajowych obchodach Światowego Dnia Hydrografii, zorganizowanych przez Biuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Świętu towarzyszy Ogólnopolski Zjazd Hydrografów Morskich.

Obecność ENAMORu, jako podmiotu aktywnie działającego w branży morskiej – w tym szczególnym dniu – jest naturalna. W godzinach 10:00-13:00 na terenie Portu Gdynia, w Basenie Prezydenta, mieliśmy przyjemność zaprezentować zaproszonym gościom możliwości echosondy wielowiązkowej produkcji Teledyne Reson, typu SeaBat T51-R. Echosonda SeaBat, obok sonarów bocznych Klein Mind oraz Autonomicznych Pojazdów Podwodnych AUV Gavia produkcji Teledyne Marine, jest jednym z wielu produktów wspierających prace badawcze i hydrograficzne, proponowanych przez ENAMOR.

Wszystkim wykonującym prace sondażowe, oceanograficzne i meteorologiczne na rzecz bezpiecznej żeglugi, składamy najserdeczniejsze życzenia.