Zmiany w zarządzie Enamor

Michał Hołubowski
19/6/2024

Enamor Sp. z o.o. informuje o zmianach w składzie Zarządu Spółki.  Z dniem pierwszego października 2016 roku na stanowisko Prezesa Zarządu powołany został Pan Maciej Rek, a na stanowisko Członka Zarządu – Pan Radosław Gawlik.

Maciej Rek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne (2001r.) oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacyjnym” na Akademii Obrony Narodowej (2010r.). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i programami dla instytucji międzynarodowych takich jak Agencja ds. Łączności i Informatyki NATO w Brukseli czy Agencja UE Frontex. Pracował na stanowiskach menedżerskich w wiodących polskich firmach technologicznych: Optimus S.A., ABG S.A. czy Asseco Poland S.A. W firmie Enamor Sp. z o.o. pełnił stanowiska Dyrektora biura w Warszawie oraz Dyrektora pionu Handlowego i Marketingu.

Radosław Gawlik, absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku Elektronika Morska (wydział Elektryczny) oraz studiów podyplomowych na wydziale Nawigacyjnym, specjalność „Transport Morski”. Z firmą Enamor związany od ponad osiemnastu lat. Posiada kompetencje w realizacji i koordynacji projektów w branży morskiej i wojskowej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w działach serwisu i projektowym oraz pełniąc stanowisko Zastępcy Dyrektora Technicznego. Obecnie pełni w spółce funkcję Dyrektora Technicznego.