Optymalizacja w wyświetlaniu danych i jeszcze lepszy zakres pracy – ENAMOR wprowadza nowe funkcje do jednego z flagowych produktów – EVT v.2.64

Michał Hołubowski
19/6/2024

W odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz sygnały płynące z rynku w zakresie rosnącego zapotrzebowania na urządzenia niezbędne do pracy w warunkach morskich, postawiliśmy sobie za cel opracowanie oferty produktowej, która nie tylko spełnia bieżące oczekiwania Odbiorców ale i wychodzi poza nie.

ENAMOR ma przyjemność zaprezentować Państwu szereg nowych funkcjonalności EVT v.2.64, które pozwolą na usprawnienie pracy.

Główne zmiany:

1.Nowy dział „Performance” pozwalający na ocenę bieżącej efektywności statku w oparciu o wybrane wskaźniki efektywności KPIs (Key Perfromance Indicators) w funkcji czasu eksploatacji, diagram Prędkość-Moc oraz rozbicie mocy napędu na składowe związane z warunkami środowiskowymi. Parametry efektywności porównywane są z modelem referencyjnym. Modele referencyjne zastąpiły krzywe Ballast, Design i Scantling w formie wielomianów. Dział „Performance” dostępny jest dla statków, dla których zdefiniowano potrzebne dane ? ich brak sygnalizowany jest odpowiednim komunikatem.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Zostało przyspieszone działania „On Demand Reports”.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Dodano listę do szybkiej zmiany analizowanego statku z poziomu bieżącej podstrony EVT bez konieczności cofania się do głównej listy statków. Funkcjonalność ułatwia porównywanie jednostek.

5

 

 

 

 

 

 

 

4. Dodano favicon dla EVT ? łatwiej zlokalizować skrót w ulubionych i otwartych oknach przeglądarki.

6

 

 

 

5. Dodano automatyczne wylogowanie użytkownika po 20 min nieaktywności dla poprawy bezpieczeństwa. Dodano okno wyskakujące po 15 min braku aktywności aby móc przedłużyć sesję.

7