decorZintegrowane Rozwiązania dla Nawigacji Morskiej

Specjalizujemy się w zaawansowanych technologiach, które podnoszą standardy bezpieczeństwa i wydajności

Nasi Partnerzy

deRRynek militarny — Specjalistyczne rozwiązania dla sektora obronnego

Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu obronnego, gwarantując najwyższe standardy, skuteczność operacyjną oraz niezawodność.

Zaawansowane systemy dla zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności

Ekspertyza i innowacyjne rozwiązania dla branży obronnej

Certyfikaty potwierdzające najwyższe standardy bezpieczeństwa

deRRynek cywilny — NOWATORSKIE TECHNOLOGIE DLA PRZEMYSŁU MORSKIEGO

Dostarczamy innowacyjne i efektywne rozwiązania dla sektora cywilnego, z myślą o podnoszeniu standardów bezpieczeństwa i efektywności, aby sprostać rosnącym wymaganiom i potrzebom współczesnego rynku.

Eksperckie usługi dla szerokiego spektrum potrzeb morskich

Rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań branży

Zaawansowane technologie gwarantujące niezawodność i trwałość

ROzwijamy technologię Przyszłości

Jesteśmy liderem w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów elektronicznych, które optymalizują eksploatację statków i zwiększają bezpieczeństwo. Nasze rozwiązania są wynikiem ponad 35 lat doświadczenia, pasji i nieustannego poszukiwania innowacji. Dzięki umiejętnościom naszego zespołu, jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wyrafinowane wymagania naszych klientów z branży morskiej i obronnej.

35 lat Doświadczenia

Jesteśmy spin-offem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z 35-letnim doświadczeniem, specjalizującym się w innowacyjnych technologiach morskich i obronnych, oferując wysokiej jakości usługi i produkty.

98 Specjalistów i inżynierów

Dysponujemy zespołem 98 wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów, którzy łączą dogłębną wiedzę teoretyczną z rozległym, praktycznym doświadczeniem w sektorze morskim i obronnym.

Całodobowy d globalny serwis wspiera twoje d działanie

dec Aktualności

Morska Liga Golfa Postołowo 2024

Z przyjemnością ogłaszamy, że Enamor został oficjalnym sponsorem Morskiej Ligi Golfa Postołowo 2024! Jesteśmy podekscytowani możliwością wsparcia tej pasjonującej dyscypliny sportu i wspierania lokalnej społeczności golfowej. Zachęcamy do wspólnej gry i do zobaczenia na Polu!

TARGI POSIDONIA 2024

Mamy przyjemność poinformować, że Enamor Sp. z o.o. w ramach partnerstwa z ISES weźmie udział w zbliżających się targach Posidonia w dniach 3-7 czerwca 2024 w Atenach. Reprezentować nas będzie Dyrektor Techniczny Radosław Gawlik oraz Dyrektor Handlowy Filip Papierz. Spotkać ich można na stoisku – hala nr 1, stoisko 219. Serdecznie zapraszamy!

Optymalizacja w wyświetlaniu danych i jeszcze lepszy zakres pracy – ENAMOR wprowadza nowe funkcje do jednego z flagowych produktów – EVT v.2.64

W odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz sygnały płynące z rynku w zakresie rosnącego zapotrzebowania na urządzenia niezbędne do pracy w warunkach morskich, postawiliśmy sobie za cel opracowanie oferty produktowej, która nie tylko spełnia bieżące oczekiwania Odbiorców ale i wychodzi poza nie.

Targi Posidonia 2016

Mamy przyjemność poinformować, że Enamor Sp. z o.o. bierze udział w zbliżających się targach Posidonia w dniach 6-10 czerwca 2016 w Atenach.

Uroczyste podniesienie bandery na nowych jedostkach Urzędu Morskiego w Szczecinie

W piątek, 16 października 2015 r., podczas uroczystości, w której wzięli udział m.in. przedstawiciele władz samorządowych, instytucje nadzorujące wdrażanie projektów unijnych, firmy branży gospodarki morskiej, a także podmioty zarządzające portami, podniesiono polską banderę na trzech nowych jednostkach Urzędu Morskiego w Szczecinie: pogłębiarce ?Mątwa?, holowniku ?Kalmar? oraz łodzi sondażowej ?Drętwa?, które będą pełnić służbę w porcie morskim w Mrzeżynie.

Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa 2016

14 stycznia 2016 r. odbyła się pierwsza z cyklu konferencji omawiająca plany, nowe technologie i rozwiązania na rzecz obronności morskiej – Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa 2016, w której uczestniczył ENAMOR. Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia Marynarki Wojennej nie tylko w wymiarze działań wojennych, ale także w odniesieniu do zadań, które są powierzane Marynarce Wojennej w czasie […]

Rozwój narzędzi oceny efektywności statku w E-Vessel Tracker

Ocena efektywności eksploatacji statków znalazła się w centrum uwagi naszych klientów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rozwój E-Vessel Trackera został ukierunkowany na ten problem. Ostatnio grupa narzędzi analitycznych dostępnych w zakładce Performance została uaktualniona w celu umożliwienia porównania bieżącej efektywności statku ze zdefiniowanymi przez użytkownika warunkami odniesienia.

ENAMOR wśród wystawców XXIII edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach

W dniach 1-4 września 2015 r. mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem podczas XXIII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. MSPO Kielce to największa wystawa i targi przemysłu obronnego w Europie Środkowej i Wschodniej, która zgromadziła w tym roku rekordową liczbę 550 wystawców z ponad 30 krajów.

Wizyta w Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni

W dniu 21 grudnia 2015 r. odwiedziliśmy Stowarzyszenie Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni, które z oddaniem pomaga swym małym i dorosłym podopiecznym.

Enamor sponsorem konferencji HullPIC

Średniowieczny zamek Castello di Pavone w północnych Włoszech gościł w dniach 12-16 kwietnia br. 1-szą konferencję dotyczącą efektywności eksploatacji statków (HullPIC)

Informacja – Zmiana formularza ofertowego

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, iż zmianie uległy wzory formularzy ofertowych. Proszę o przygotowanie ofert z wykorzystaniem załączonych wzorów. Informuję jednocześnie, że treść zapytania ofertowego nie uległa zmianie.

Informacja o wyborze wykonawcy w ramach zapytania ofertowe ? obliczenia właściwości morskich oraz opracowanie algorytmów

Dot. wyboru wykonawcy prac badawczych w planowanym projekcie w ramach POIR, Działania 1.1, Poddziałania 1.1.1.