decorZintegrowane Rozwiązania dla Nawigacji Morskiej

Specjalizujemy się w zaawansowanych technologiach, które podnoszą standardy bezpieczeństwa i wydajności

Nasi Partnerzy

deRRynek militarny — Specjalistyczne rozwiązania dla sektora obronnego

Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu obronnego, gwarantując najwyższe standardy, skuteczność operacyjną oraz niezawodność.

Zaawansowane systemy dla zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności

Ekspertyza i innowacyjne rozwiązania dla branży obronnej

Certyfikaty potwierdzające najwyższe standardy bezpieczeństwa

deRRynek cywilny — NOWATORSKIE TECHNOLOGIE DLA PRZEMYSŁU MORSKIEGO

Dostarczamy innowacyjne i efektywne rozwiązania dla sektora cywilnego, z myślą o podnoszeniu standardów bezpieczeństwa i efektywności, aby sprostać rosnącym wymaganiom i potrzebom współczesnego rynku.

Eksperckie usługi dla szerokiego spektrum potrzeb morskich

Rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań branży

Zaawansowane technologie gwarantujące niezawodność i trwałość

ROzwijamy technologię Przyszłości

Jesteśmy liderem w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów elektronicznych, które optymalizują eksploatację statków i zwiększają bezpieczeństwo. Nasze rozwiązania są wynikiem ponad 35 lat doświadczenia, pasji i nieustannego poszukiwania innowacji. Dzięki umiejętnościom naszego zespołu, jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wyrafinowane wymagania naszych klientów z branży morskiej i obronnej.

35 lat Doświadczenia

Jesteśmy spin-offem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z 35-letnim doświadczeniem, specjalizującym się w innowacyjnych technologiach morskich i obronnych, oferując wysokiej jakości usługi i produkty.

98 Specjalistów i inżynierów

Dysponujemy zespołem 98 wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów, którzy łączą dogłębną wiedzę teoretyczną z rozległym, praktycznym doświadczeniem w sektorze morskim i obronnym.

Całodobowy d globalny serwis wspiera twoje d działanie

dec Aktualności

Rozwój narzędzi oceny efektywności statku w E-Vessel Tracker

Ocena efektywności eksploatacji statków znalazła się w centrum uwagi naszych klientów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rozwój E-Vessel Trackera został ukierunkowany na ten problem. Ostatnio grupa narzędzi analitycznych dostępnych w zakładce Performance została uaktualniona w celu umożliwienia porównania bieżącej efektywności statku ze zdefiniowanymi przez użytkownika warunkami odniesienia.

Optymalizacja w wyświetlaniu danych i jeszcze lepszy zakres pracy – ENAMOR wprowadza nowe funkcje do jednego z flagowych produktów – EVT v.2.64

W odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz sygnały płynące z rynku w zakresie rosnącego zapotrzebowania na urządzenia niezbędne do pracy w warunkach morskich, postawiliśmy sobie za cel opracowanie oferty produktowej, która nie tylko spełnia bieżące oczekiwania Odbiorców ale i wychodzi poza nie.

Targi Posidonia 2016

Mamy przyjemność poinformować, że Enamor Sp. z o.o. bierze udział w zbliżających się targach Posidonia w dniach 6-10 czerwca 2016 w Atenach.

Uroczyste podniesienie bandery na nowych jedostkach Urzędu Morskiego w Szczecinie

W piątek, 16 października 2015 r., podczas uroczystości, w której wzięli udział m.in. przedstawiciele władz samorządowych, instytucje nadzorujące wdrażanie projektów unijnych, firmy branży gospodarki morskiej, a także podmioty zarządzające portami, podniesiono polską banderę na trzech nowych jednostkach Urzędu Morskiego w Szczecinie: pogłębiarce ?Mątwa?, holowniku ?Kalmar? oraz łodzi sondażowej ?Drętwa?, które będą pełnić służbę w porcie morskim w Mrzeżynie.

Uruchomienie systemów na HLJV „INNOVATION”

W lipcu przeprowadziliśmy ostateczne uruchomienie oraz próby w działaniu systemów nawigacji, łączności oraz automatyki na nowo budowanej przez gdańską stocznię Crist jednostce hydrotechnicznej HLJV ?Innovation? dla zagranicznego armatora HGO InfraSea Solutions.

Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa 2016

14 stycznia 2016 r. odbyła się pierwsza z cyklu konferencji omawiająca plany, nowe technologie i rozwiązania na rzecz obronności morskiej – Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa 2016, w której uczestniczył ENAMOR. Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia Marynarki Wojennej nie tylko w wymiarze działań wojennych, ale także w odniesieniu do zadań, które są powierzane Marynarce Wojennej w czasie […]

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy ENAMOR

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć Państwu rodzinnej atmosfery, zdrowia i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku!

ENAMOR wśród wystawców XXIII edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach

W dniach 1-4 września 2015 r. mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem podczas XXIII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. MSPO Kielce to największa wystawa i targi przemysłu obronnego w Europie Środkowej i Wschodniej, która zgromadziła w tym roku rekordową liczbę 550 wystawców z ponad 30 krajów.

Wizyta w Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni

W dniu 21 grudnia 2015 r. odwiedziliśmy Stowarzyszenie Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni, które z oddaniem pomaga swym małym i dorosłym podopiecznym.

Enamor sponsorem konferencji HullPIC

Średniowieczny zamek Castello di Pavone w północnych Włoszech gościł w dniach 12-16 kwietnia br. 1-szą konferencję dotyczącą efektywności eksploatacji statków (HullPIC)

Informacja – Zmiana formularza ofertowego

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, iż zmianie uległy wzory formularzy ofertowych. Proszę o przygotowanie ofert z wykorzystaniem załączonych wzorów. Informuję jednocześnie, że treść zapytania ofertowego nie uległa zmianie.

Informacja o wyborze wykonawcy w ramach zapytania ofertowe ? obliczenia właściwości morskich oraz opracowanie algorytmów

Dot. wyboru wykonawcy prac badawczych w planowanym projekcie w ramach POIR, Działania 1.1, Poddziałania 1.1.1.